Бібліоміст


 
Інтернет - центр функціонує за сприянням Програми "Бібліоміст"
 «Бібліоміст» — це спільна робота таких партнерських організацій: Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів в Україні (IREX), обрана Фондом Білла та Мелінди Гейтс для реалізації програми в Україні, Української бібліотечої асоціації (УБА), корпорації Microsoft, яка безкоштовно передає публічним бібліотекам України - учасницям програми «Бібліоміст» програмне забезпечення  і Міністерства культури України.


 Інтернет-центр надасть Вам: -         вільний доступ до широкого спектру світових інформаційних ресурсів через         мережу Інтернет;-         можливість оволодіти навичками роботи в мережі Інтернет (групове та індивідуальне навчання);-         змогу отримати додаткові знання;-         знайти роботу, обрати учнями вищий навчальний заклад, зорієнтуватися в професіях та зробити свій правильний вибір;-         підвищити свій професійний рівень;-         змогу користуватися електронною поштою;-         друк необхідної інформації;-         стати учасниками віртуальних мандрівок, веб-оглядів різної тематики, інформаційно оновлених бібліотечних заходів;-         знайти друзів за інтересами та тих, з якими втрачено зв’язок;-         корисно провести дозвілля;-         розширити свій кругозір.
                                                                                                                               Режим роботи:Понеділок -  субота з 9:00 до 18:00 год. к.ч.Неділя  з 10:00 до 13:00 год. к.ч.Вихідний день – понеділок
 неділя - санітарний день. 
Інтернет - центр створив та здійснює підтримку блогу, на якому Ви зможете ознайомитись з різноманітними цікавими тематичними рубриками та бути завжди в курсі останніх подій, що відбуваються в житті бібліотеки



НЕЙМОВІРНЕ ПРО ІНТЕРНЕТ

Рівень цікавості всіх верств суспільства до глобальної інформаційної мережі Інтернет зростає з кожним днем. Кількість її користувачів різко збільшується і вже досягла 40 – мільйонної позначки.Інтернет виник як засіб швидкого обміну інформацією. Через мережу майже миттєво по всьому світові поширюється найрізноманітніша інформація: від новин – до навчальних посібників та художніх фільмів. Цей лавиноподібний процес не зупиняють навіть проблеми, які пов’язані з забезпеченням захисту даних. Є багато захоплюючих фактів про створення та еволюцію Інтернету. Ø Інтерент був створений у 1960 році для організації оборони США.Ø Одним із найбільших досягнень Інтернету є швидкість його зростання. Інтернет досяг рубежу 50 мільйонів користувачів усього протягом 5 років. Щоб досягти таких показників радіо знадобилося 38 років, а телебаченню 13 років.Ø У середньому, людина проводить близько 51 хвилини в мережі – це приблизно 25 годин на місяць в Інтернеті при середньоиу часі перегляду веб-сторінок 45 секунд.Ø Загальна кількість інтернет-користувачів по всьому світові складає 2 млрд.Ø Швеція – країна з найбільшим відсотком користувачів Інтернету – 78%.Ø Батьки 70% користувачів – дітей не знають, що їхнідіти роблять в Інтернеті.Ø Соціальні мережі та блоги – четвертий за популярністю сервіс Інтернету. Ці сервіси є більш популярними, ніж електронна пошта.Ø Менш ніж за дев’ять місяців аудиторія Facebook перевищела 100 млн користувачів. Якби Facebook був країною, то це б четверта за кількістю б населення держава у світі – більша ніж Бразилія чи Японія.Ø Згідно з останніми даними, у світі налічується більше 133 млн блогів. У середньому 900 тис. блогів з’являються кожної доби.Ø Щороку в Інтернеті створюється і зберігається близько 2 млн ТБ даних.Ø Кількість статей у «Вікіпедії» в даний час налічує більше 13 млн, вони написані понад 260 різними мовами. Аудиторія цього сайту- понад 60 млн користувачів на місяць.Ø У всьому світі в Інтернеті кожні 10 секунд відбуваються різні кібер-злочини.Ø Близько 70% користувачів Інтернету складають чоловіки.Ø Однією з найбільших загроз, які приносить Інтернет, є інтерент – залежність.Ø Перший жорсткий диск був здатний зберігати тільки 5 МБ даних.Ø Перша комп’ютерна миша була створена Дугласом Енгельбартом в 1968 році.Ø Мозаїка – перший веб-браузет – було випущено в 1993 році.Ø НТТР означає Hyper Text Transfer Protocol.Ø Люди, які користуються Інтернетом, кліпають 10 разів на хвилину, а ті, хто не використовує Інтернет – щонайменше вдвічі частіше.Ø Перший комп’ютерний вірус, який поширився за межі машини автора, отримав назву Elk Cloner. Написаний він був у 19825 році Річем Скента і орієнтувався на комп’ютери Apple.
Історія успіху.





Професія пасічника одна із найдревніших у світі. Сама природа та життя стимулювала людей займатися бджільництвом. Це давало їжу, напої, ліки. 
Історіяроз­витку українського бджільництва сягає своїм корінням часів Київської Русі і маєвласне продовження в наші дні.
«Заняття бджільництвом  це не тільки робота, про­фесія  це стан душі людини, котра, полюбивши цю справу, не може не займатися нею.


  


У Кивачівські сільські бібліотеці відбулась зустріч групою пасічників любителів .


З особливим інтересом пасічники переглядали відеофільми, роботи кращих пасічників  колег з інших регіонів України, а також матеріали про бджільництво в інших країнах.
Зустрічі  проходять  цікаво, завжди є питання і відповіді на них.
 Ділились знаннями і досвідом своєї роботи, відверто говорили про успіхи і проблеми, про  використання нових методів і форм роботи в цілях підвищення ефективності їх пасік.
Вони  розміщують інформацію  про те, хто і що продає, хто і що хоче купити. Це все на користь пасічникам , питання реалізації меду та інших бджолопродуктів. Тому що воно дуже болісне і надто важливе для кожного пасічника.
 Продукти бджільництва – це наш шлях до здоров’я і довголіття. Бог створив бджолу для того, щоб ця маленька працелюбна комаха допомогла нам зберегти своє здоров’я. Але все – в наших руках. Бо береженого і Бог береже!
Наша Україна славиться своїми прекрасними людьми. Славиться вона і багатими медозборами. Спробуймо замінити в нашому харчуванні цукор на мед! Життя таке прекрасне, тому кожному хочеться бути здоровим і жити довго. Адже ми цього варті.




У бібліотеці відбулася зустріч групи людей які не мають роботи .  В мережі інтернет  вони мали можливість ознайомитись  з різними вакансіями професій по регіоні,в підборі підходящої роботи відповідно до своїх вимог, здібностей, освіти , професійної підготовки. Непрацюючі мали змогу переглянути інформаціїю щодо масових заходів, які організовуються з метою сприяння у працевлаштуванні .
 


Передивились пропозиції громадських робіт як джерело додаткового доходу.Користувачі,   які шукають роботу завдяки інтернету мали можливість подати свої резюме на сайт пошуку роботи.





Немає коментарів:

Дописати коментар